5 клас

Навчальні предмети:


Українська мова, українська література, зарубіжна література Мистецтво

Історія,  Англійська мова,   Німецька мова, Фізична культура, Психологія

Математика, Природа, Інформатика Основи здоров'я, Трудове навчання


10 коментарів:

  1. Добрий день!
    Про те як захистити себе та свою родину від вірусу ТУТ https://www.youtube.com/watch?v=h6Pk5TFoB8I&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3Pi0fFixgmEr_Ix5EnN_F55PsKYy2NLsQszN8l1WTDk6efO_OjJsErRIA

    ВідповістиВидалити
  2. Любі діти!
    Не забувайте заходити на блог дистанційного навчання і плануйте свій час, щоб встигнути зробити всі завдання.

    Навчіться планувати свій тиждень
    Карантин – це не канікули. Важливо, щоб Ви склали собі графік шкільних та позашкільних занять, тоді матимете вільний час для розмов по телефону з друзями, відпочинку та хобі. Не відкладайте уроки на потім, адже вони будуть накопичуватися. ПОРАДА. Виконуйте завдання згідно розкладу уроків у щоденнику ;)

    Плануйте день
    …і дотримуйтеся запланованого
    Планування дня нагадує планування тижня, але передбачає визначення дрібних справ (почитати перед сном, винести сміття, зателефонувати бабусі тощо). Складати такий план краще ввечері, щоб зранку вже взятися за роботу. ПОРАДА. Складні предмети виконуйте в першу чергу, це як з’їсти жабу ↓
    _________________
    Якось Марк Твен сказав, що якщо першою справою з самого ранку у вас буде поїдання живої жаби, то весь день ви зможете прожити з задоволенням і полегкістю, знаючи, що це, напевне, найжахливіше, що може з вами трапитися за весь день.
    Для вас «жаба» — це найбільше, найважливіше завдання, виконання якого ви будете щоразу відтягувати, якщо нічого не зміните в собі.
    Звичайна людина, яка розвине в собі звичку чітко виставляти пріоритети та швидко виконувати найважливіші завдання, легко випередить генія, який багато розмовляє і будує чудові плани, але нічогісінько не робить.
    Б.Трейсі Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час
    ___________
    Навчіться визначати пріорітети
    Завжди є справи, які вимагають більше уваги або часу, а є прості, які робляться швидко та непомітно. Оберіть улюблений колір та записувати ним те, що треба зробити першочергово.
    ______________
    Якщо мусите з’їсти двох жаб, з’їжте спершу бридкішу.
    Іншими словами, якщо перед вами два важливих завдання, то почніть із більшого, складнішого й важливішого. Привчіть себе починати не зволікаючи, завершуйте роботу й лише тоді переходьте до наступного завдання.
    Б.Трейсі Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час
    ___________

    Із книги Б.Трейсі Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час
    https://www.bookclub.ua/read/brian_tracy/eat_that_frog/

    ***
    для зручності дублюю інформацію із групи класу Viber (щоб не загубити)

    ВідповістиВидалити
  3. У групі класу Viber два опитування (Ваше здоров'я/Дистанційне навчання для мене - це...) Пройдіть, будь ласка, до 23.03.2020

    ВідповістиВидалити
  4. Добрий день.
    Знову звертаюся до вас, щоб ви розуміли всю відповідальність дистанційного навчання. Саме ВИ, а не батьки, бабусі чи хтось інший повинен слідкувати за виконанням домашніх завдань. Навіть, якщо написано прочитати параграф - то його потрібно опрацювати. Ви це робите для себе. Для того, щоб після виходу із карантину отримувати позитивні оцінки, потрібно СЕСТЕМАТИЧНО працювати зараз. Працюєте згідно розкладу. (Наприклад, якщо основи здоров'я у середу, завдання задали 18.03, то виконати його потрібно до 25.03. Якби я вчора Вам не написала, що потрібно здати, то сьогодні б мала лише декілька робіт. Шкода.
    Так само із контрольною роботою із укр.мови).
    Не відкладайте все на потім. Не накопичуйте завдання, бо потім буде важко.
    Успіхів ! Будьте відповідальні!

    ВідповістиВидалити
  5. Добрий день! Своєчасне виконання домашніх завдань та слідкувати за їх оновленням - це відповідальність дітей, але Ви, як зазвичай, можете нагадати та в будь-який момент перевірити його виконання, адже сайт доступний всім. Через коментарі на сайті можна спілкуватися із вчителями.

    Декілька порад для полегшення роботи учням та батькам:
    Мотивуйте______________________________________________________
    Карантин – це не канікули. Батьки поясніть дитині, що планування справ – це важливо. Для зручності можна використовувати розклад уроків у щоденнику, щоб всі завдання виконати і нічого не пропустити.
    Відмічайте (хваліть, заохочуйте) кожного дня виконане дитиною завдання, попередньо домовившись про винагороду – подивитися разом кіно, купити улюблений смаколик або нову гру.

    “Їжте жаб” разом____________________________________
    “Жаба” – одне з головних понять планування часу. Так називають неприємні справи, виконання яких приносить не дуже позитивні емоції та відкладається на потім. Дитині треба допомогати “їсти жаб”: дізнайтесь, що саме не подобається дитині, чому не подобається, спитайте, чим ви можете допомогти, і … допоможіть! “Жаб” краще “їсти” зранку. Виконуючи складну та неприємну справу зранку, дитина рятуватиме себе від негативу протягом дня!

    Діліть “слона” на частини ________________________________________
    Чим складніша задача, тим важче за неї взятися. І це, погодьтесь, проблема не тільки дітей, а й дорослих. Допоможіть дитині розділити велике складне завдання на декілька маленьких, з якими їй буде набагато легше впоратись. Зверніть увагу: ці частини мають бути дуже чіткими та конкретними.
    Наприклад, не варто просити дитину багато читати. Це завдання занадто абстрактне і не має чітких меж. Замість цього ви домовляєтеся на прочитання 3-5 сторінок твору «Чарлі і шоколадна фабрика" на день. В результаті за період карантину дитина прочитає твір 😉

    Дозволяйте дитині відпочивати __________________________________________
    Різні види діяльності мають час від часу змінювати один одного. Якщо дитина вже годину сидить за уроками – настав час для легкої фізичної активності або хоча б короткострокового перебування на свіжому повітрі. Перерви на відпочинок треба влаштовувати кожні півгодини, навіть якщо дитина не відчуває втоми. За таких умов ефективність виконання будь-яких завдань буде вищою, ніж за умов традиційного “сиди вчи уроки, поки все не зробиш… ”

    Не нав’язуйте дитині тайм-менеджмент (планування часу) ______________________________________
    Сучасні школярі обожнюють різноманітні “дорослі” лайфхаки, тому зазвичай ідея запровадити тайм-менеджмент сприймається позитивно. Ні в якому разі не нав’язуйте дитині нові звички та не сваріть, якщо щось пішло не так. Набагато корисніше вирішувати питання м’яко та довірливо.
    Тайм-менеджмент може стати дійсно ефективним інструментом для досягнення цілей, згуртувати вас та дитину в єдину команду та неабияк полегшити життя. Правильне та своєчасне запровадження вищезазначених прийомів навчить дитину “колекціонувати” перемоги, ставити власні цілі, досягати їх та отримувати від цього задоволення.

    Дитина має усвідомлювати, що вона сама планує своє життя (не батьки, вчителі, бабусі або ніхто).

    І найголовніше бережіть себе та свою родину! Будьте здорові!

    ВідповістиВидалити
  6. Шановні учні 5 класу
    Повідомляю вас про заходи, які проходять у гімназії:
    Флешмоб"Все буде добре"
    Фотоконкурс "Проводимо карантин цікаво, творчо і з користю, дотримуючись правил безпеки"
    Умови участі у флешмобі та фотоконкурсі детально висвітленні на сайті Маловисківська гімназія у розділі Дистанційне навчання, головна сторінка, а також у фейсбуці на сторінці Маловисківська гімназія.
    Беріть активну участь!

    ВідповістиВидалити
  7. Діти! Перегляньте мультик до Дня Землі (22 квітня).
    Пізнавальний мультик, який розповідає про унікальних мешканців «Асканії-Нова» https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=tADWbphxfrI&feature=emb_logo
    Обговорення у Вайбері та Скайпі

    ВідповістиВидалити
  8. А чи знаєте ви, що в Україні мешкають справжні зебри та американські бізони?
    Пізнавальний цікавий мультик у веселій формі розповість дітям про дивовижний заповідник на території України та її мешканців.

    Чимало тварин і птахів, які заселяють «Асканію-Нову», занесені до Червоної книги України. Наприклад, лунь лучний – рідкісний птах та головний герою мультику. А цікаву екскурсію по заповіднику для луня проведе легендарний кінь Пржевальського. До речі, він повідає птахові, що відноситься до єдиного виду коней, який ще зберігся на нашій планеті.

    Побачать птах із конем і американських бізонів – єдине стадо в усій Європі, яке також мешкає на території України.

    Дізнаються юні глядачі й про цікавих африканських корів ватуссі, у яких роги нагадують чудернацькі рогалики на голові. Чим ще може здивувати український заповідник? Шотландськими поні, індійськими антилопами чи сайгаками.

    Окрім цікавої розповіді про заповідні землі, у мультфільмі піднімається тема екологічної катастрофи та масового винищення дерев, висушування озер. Тварини засуджують агресивну діяльність людини – і це чудова тема для обговорення з вашими дітьми.

    ВідповістиВидалити
  9. Цільовий інструктаж з БЖ при проведені літніх канікул проведено 29 травня 2020 року з учнями 5 а класу

    ВідповістиВидалити